O nás

Jmenuji se Jarka a jednoho dne jsem se rozhodla oprášit mé oděvní vzdělání a začala navrhovat modely dámského oblečení pod vlastní značkou byJARA. Dámské oblečení, které bude pohodlné a zároveň slušivé.

Vždy jsem toužila najít styl, který by pasoval na ženy všech věkových kategorií a postav. Sama už nejsem nejmladší a rozhodně nemám postavu modelky, takže vím, jak důležité je mít na sobě oblečení, které se skvěle nosí a zároveň podtrhne vaši přirozenou krásu. Proto každý model nejdříve osobně vyzkouším na sobě a pokud jsem s ním spokojená a ráda ho nosím, tak pak ho nabízíme k prodeji i našim zákaznicím.

Šijeme v Česku. Z pečlivě vybraných kvalitních materiálů a ve spolupráci se zkušenými českými švadlenkami, kde se mohu spolehnout na vysokou kvalitu zpracování. Jsme malá česká rodinná firma.

Tento rok jsme se rozhodli jít ještě dál a vytvořit pro vás eshop VYLADĚNÁ by JARA. Na našem eshopu najdete nejen modely z naší vlastní produkce značky byJARA, ale postupně také můj pečlivý výběr modelů i od jiných evropských výrobců. Věříme, že se s našimi kousky budete cítit nejen pohodlně a sebevědomě, ale také krásně vyladěná, ať už jste jakékoliv postavy a věku.

Jarka, byJARA a VYLADĚNÁ by JARA